Rozgość się w sobie

 

Warsztat dla kobiet i mężczyzn

4-5.12.2021

goal-729567_960_720.jpg

 

 

Warsztat dla osób, które chcą rozgościć się w sobie i w życiu.

4-5 grudzień 2021 w Bibicach/  Krakowa

Kulturoteka Bibice Rynek 2 

 

Kiedy rozgościsz się w sobie możesz z miłością czuć siebie, masz dostęp do swojego TAK i NIE. Masz dostęp do swoich granic i swojego ognia. Ty decydujesz o sobie, a nie wszystko dookoła Ciebie. Masz dostęp do swojego serca i poczucia bycia kochanym. Do swojej wrażliwości.

Aby rozgościć się w sobie potrzebujesz być w kontakcie ze swoim ciałem i swoimi emocjami.

Każda emocja jest jak klawisz na fortepianie, aby grać melodię pełni swojego życia potrzebujemy dostępu do wszystkich klawiszy.

 

W czasie 2 dni warsztatów zapraszamy Cię do:

- zrzucania masek i stawania w swojej prawdzie

- poczucia swojej mocy

- odkrywania kim naprawdę jesteś, a kim nie jesteś

- poczucia gdzie są Twoje granice i jak do nich stawać

- doświadczania bycia z innymi ludźmi bez lęku

- pobycia w lekkości i zabawie

- doświadczania każdej emocji z poziomu ciała i kontaktu

 

Podczas warsztatu będziemy korzystać z różnych metod pracy z ciałem, Somatic Experiencing, ruchu intuicyjnego, medytacji i wizualizacji. Będziemy się skupiać doświadczaniu z poziomu ciała i emocji oraz na budowaniu świadomości.

 

 

Prowadzące:

 

Barbara Haduch – Terapeutka Somatic Experiencing, certyfikowany coach i trener. Absolwentka szkoły Praktyków Pracy z Ciałem. Nauczyciel metody Vedic Art. Każde spotkanie z drugim człowiekiem jest dla niej wartością samą w sobie. Od piętnastu lat pracuje z ludźmi towarzysząc w rozwoju. Z zamiłowaniem prowadzi Kręgi Kobiet. Uwielbia odkrywać wewnętrzne piękno i docierać do pełni ludzkich możliwości.

 

Dorota Moskała - Terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej, absolwentka studiów podyplomowych z Psychologii Rozwoju Osobistego i Zawodowego oraz szkoły Praktyków Pracy z Ciałem, w trakcie stażu tantrycznego dla par. Miłośniczka porozumienia bez przemocy i autentycznego kontaktu, z głęboką wiarą w tkwiące w każdym z nas dobro. Pracując częściowo nadal w swoim ścisłym zawodzie, odważnie podąża też nową drogą wyznaczoną z serca.

 

 

Lokalizacja:

Bibice- sala warsztatowa ok 5 km od Krakowa. 

 

Termin:

4-5 grudzień 2021

4.12.2021 10-18:00

5.12.2021 9-17:00

w ciągu dnia przerwa obiadowa ok 1,5 godz.

 

Cena: 450 zł

 

Zapisy:

b.haduch.coach@gmail.com lub dorota.moskala.gmail.com

Jedyną formą potwierdzenia uczestnictwa jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł na konto Barbara Haduch 51 1140 2004 0000 3502 8062 2625 tytułem: Rozgość się w sobie + imię i nazwisko uczestnika

 

Przeciwskazaniem do uczestnictwa w warsztatach są zdiagnozowane zaburzenia psychiczne, epilepsja, ciąża i połóg. W przypadku innych problemów zdrowotnych lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego.

IMG_0289.jpg