MOC BYCIA SOBĄ

Warsztat dla kobiet i mężczyzn

19-20.03.2022

goal-729567_960_720.jpg

 

A gdybyśmy tak mogli siebie w każdym wydaniu zobaczyć i przyjąć?

 

Nie tylko tą miłą, schludną, uczesaną, nie tylko tego silnego, odważnego, ale też tą wkurwioną, niegrzeczną, tego nieporadnego, rozmemłanego, a może zazdrosną i złośliwą, a może zrozpaczonego i załamanego, a może szaloną i podnieconą. Gdyby tak pozwolić sobie być tym wszystkim, poczuć to w pełni, nie oceniać i jeszcze pokazać w prawdzie innym .
Co wtedy?

 

Może zostalibyśmy skazani przez świat na wieczne potępienie... Może odrzucą nas niektórzy ludzie, może ocenią niepochlebnie. Może to będzie bolało. Nie ulega wątpliwości, że wymaga to odwagi, ale najważniejszą osobą, której nie warto w życiu zawieść jesteśmy my sami. I jeśli odważymy się być sobą w prawdzie poczujemy się naprawdę żywi i wolni. Poczujemy pełnię swojej mocy oraz prawdziwe połączenie w relacjach z innymi ludźmi.

Kusi Cię, żeby to sprawdzić?

Autentyczność wydaje się być z jednej strony oczywista. Tyle się o niej mówi, pisze w dzisiejszych czasach. Ale z drugiej strony wiemy jak niełatwo do niej stanąć w wielu sytuacjach w życiu. Kiedy z uświadomionych lub nieuświadomionych powodów to właśnie lęk jest silniejszy niż odwaga.

Bo poczuć lęk... poczuć go w ciele- 

już samo to stwierdzenie jest często przerażające dla wielu z nas. I nie czujemy.

I w ten sposób to lęk rządzi w naszym życiu. Sprawia, że wycofujemy się lub przekraczamy siebie. Że nie jesteśmy w pełni sobą.

W czasie warsztatów zapraszamy Cię do:

- rozpoznawania tego co czujesz i nauki bycia z tym w obecności

- doświadczania siebie, każdej emocji z poziomu ciała i kontaktu

- doświadczania swojej autentyczności ze sobą i w relacji z innymi

- zobaczenia tych części siebie, które dotąd były wypierane i poczucia mocy, którą one dają

- zrzucania masek i czucia siebie na nowo

- spotkania z Twoim wewnętrznym dzieckiem 

Podczas warsztatów nauczysz się:

- różnych technik regulacji układu nerwowego

- jak czuć się bardziej obecnym w swoim ciele 

- jak radzić sobie ze wstydem

- w jaki sposób w codziennym życiu czuć więcej żywotności i poczucia wpływu

Podczas warsztatu będziemy korzystać z różnych metod pracy z ciałem, Somatic Experiencing, ruchu intuicyjnego, medytacji i wizualizacji. Będziemy się skupiać na doświadczaniu z poziomu ciała i emocji oraz na budowaniu świadomości.

Prowadzące:

 

Barbara Haduch – Terapeutka Somatic Experiencing, certyfikowany coach i trener. Absolwentka szkoły Praktyków Pracy z Ciałem. Nauczyciel metody Vedic Art. Od piętnastu lat pracuję z ludźmi towarzysząc w rozwoju. Z zamiłowaniem prowadzę Kręgi Kobiet. Każde spotkanie z drugim człowiekiem jest dla mnie wartością samą w sobie, uwielbiam odkrywać wewnętrzne piękno i docierać do pełni ludzkich możliwości. Kocham życie.

 

Dorota Moskała - łączę w sobie różne jakości i doświadczenia od IT po tantrę. Pracuję aktualnie jako Agile coach i terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej. Jestem absolwentką Podyplomowych Studiów z Psychologii Rozwoju Osobistego i Zawodowego, a także szkoły Praktyków Pracy z Ciałem. Niedawno rozpoczęłam szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie Analizy Bioenergetycznej Lowena. Fascynuje mnie powiązanie psychiki z ciałem i potencjał naszych ciał do życia w przepływie.

 

Lokalizacja:

Kraków

 

Termin:

19-20 marzec 2022

sobota 10-18:00

niedziela 9-17:00

w ciągu dnia przerwa obiadowa ok 1,5 godz.

 

Cena: 500 zł

 

Zapisy:

b.haduch.coach@gmail.com lub dorota.moskala.gmail.com

Jedyną formą potwierdzenia uczestnictwa jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł na konto Barbara Haduch 51 1140 2004 0000 3502 8062 2625 tytułem: Moc bycia sobą + imię i nazwisko uczestnika

 

Przeciwskazaniem do uczestnictwa w warsztatach są epilepsja, ciąża i połóg. W przypadku innych problemów zdrowotnych lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego.

FOT. Pixabay

IMG_0289.jpg