MOC BYCIA SOBĄ

Warsztat dla kobiet i mężczyzn

4-5.12.2021

goal-729567_960_720.jpg

 

4-5 grudzień 2021 w Bibicach/  Krakowa

Kulturoteka Bibice Rynek 2 

 

A gdybyśmy tak mogli siebie w każdym wydaniu zobaczyć i przyjąć?

 

Nie tylko tą miłą, schludną, uczesaną, nie tylko tego silnego, odważnego, ale też tą wkurwioną, niegrzeczną, tego nieporadnego, rozmemłanego, a może zazdrosną i złośliwą, a może zrozpaczonego i załamanego, a może szaloną i podnieconą. Gdyby tak pozwolić sobie być tym wszystkim, poczuć to w pełni, nie oceniać i jeszcze pokazać w prawdzie innym .
Co wtedy?

 

Może zostalibyśmy skazani przez świat na wieczne potępienie... Może odrzucą nas niektórzy ludzie, może ocenią niepochlebnie. Może to będzie bolało. Nie ulega wątpliwości, że wymaga to odwagi, ale najważniejszą osobą, której nie warto w życiu zawieść jesteśmy my sami. I jeśli odważymy się być sobą w prawdzie poczujemy się naprawdę żywi i wolni. Poczujemy pełnię swojej mocy oraz prawdziwe połączenie w relacjach z innymi ludźmi.

Kusi Cię, żeby to sprawdzić?

 

 

W czasie warsztatów zapraszamy Cię do:

- doświadczania siebie, każdej emocji z poziomu ciała i kontaktu

- zobaczenia tych części siebie, które dotąd były wypierane i poczucia mocy,         którą one dają

- zrzucania masek i czucia siebie na nowo

- odkrywania kim naprawdę jesteś, a kim nie jesteś

- pobycia w lekkości i zabawie

Podczas warsztatu będziemy korzystać z różnych metod pracy z ciałem, Somatic Experiencing, ruchu intuicyjnego, medytacji i wizualizacji. Będziemy się skupiać na doświadczaniu z poziomu ciała i emocji oraz na budowaniu świadomości.

 

 

Prowadzące:

 

Barbara Haduch – Terapeutka Somatic Experiencing, certyfikowany coach i trener. Absolwentka szkoły Praktyków Pracy z Ciałem. Nauczyciel metody Vedic Art. Każde spotkanie z drugim człowiekiem jest dla niej wartością samą w sobie. Od piętnastu lat pracuje z ludźmi towarzysząc w rozwoju. Z zamiłowaniem prowadzi Kręgi Kobiet. Uwielbia odkrywać wewnętrzne piękno i docierać do pełni ludzkich możliwości.

 

Dorota Moskała - Terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej, absolwentka studiów podyplomowych z Psychologii Rozwoju Osobistego i Zawodowego oraz szkoły Praktyków Pracy z Ciałem, w trakcie stażu tantrycznego dla par. Miłośniczka porozumienia bez przemocy i autentycznego kontaktu, z głęboką wiarą w tkwiące w każdym z nas dobro. Pracując częściowo nadal w swoim ścisłym zawodzie, odważnie podąża też nową drogą wyznaczoną z serca.

 

 

Lokalizacja:

Bibice- sala warsztatowa ok 5 km od Krakowa. 

Kulturoteka Bibice

Rynek 2, 32-087 Bibice

 

Termin:

4-5 grudzień 2021

sobota 10-18:00

niedziela 9-17:00

w ciągu dnia przerwa obiadowa ok 1,5 godz.

 

Cena: 450 zł

 

Zapisy:

b.haduch.coach@gmail.com lub dorota.moskala.gmail.com

Jedyną formą potwierdzenia uczestnictwa jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł na konto Barbara Haduch 51 1140 2004 0000 3502 8062 2625 tytułem: Moc bycia sobą + imię i nazwisko uczestnika

 

Przeciwskazaniem do uczestnictwa w warsztatach są epilepsja, ciąża i połóg. W przypadku innych problemów zdrowotnych lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego.

IMG_0289.jpg