GRANICE W RELACJACH

 

Warsztat dla kobiet i mężczyzn

7-8.05.2022

lions-577104_960_720.webp

 

 

Stawianie granic jest nieodłącznym tematem bycia w relacji z drugim człowiekiem. Dotyczy relacji dziecko - rodzic, związku, przyjaźni, relacji w pracy, a nawet naszych doświadczeń w sklepie kiedy robimy zakupy. Wszędzie tam gdzie pojawia się kontakt z drugim człowiekiem.
Kiedy jesteśmy dziećmi często zdarza się, że nasze granice w różnych sytuacjach zostają naruszane. Uczymy się funkcjonować w mechanizmach, które pozwalają nam przetrwać jako małym ludziom zależnym od dorosłych. Kiedy sami jesteśmy dorośli możemy już inaczej reagować.
I tu pojawia się kłopot- często reagujemy tak samo. Pomimo świadomości, że możemy inaczej często powtarzamy wzorzec i wtedy w relacjach z ludźmi nie możemy być w pełni autentyczni. 

Kiedy umiemy stawiać granice możemy poczuć się bezpiecznie sami ze sobą.
Ten warsztat pozwala zobaczyć swoje wzorce z poziomu ciała i pozwala z nimi pracować z poziomu nowego doświadczenia dla układu nerwowego.


Po co? Po to by żyło się łatwiej, pełniej i aby w relacjach z ludźmi mogło być bliżej i piękniej.

Podczas warsztatu możesz:

  • Zobaczyć z poziomu ciała i układu nerwowego swój sposób reagowania w sytuacjach dotyczących granic i możesz doświadczyć nowego 

  • Zobaczyć jak radzisz sobie ze swoją złością i doświadczyć niesamowitej budującej mocy tej emocji

  • Doświadczyć stawiania granic bez lęku

  • Doświadczyć złości w kontakcie z drugą osobą

  • Doświadczyć jak mówić NIE i TAK z poziomu świadomych potrzeb

  • Doświadczyć mówienia NIE i TAK dla siebie

  • Poczuć większą sprawczość i bliskość w relacji

Podczas warsztatu będziemy korzystać z różnych metod pracy z ciałem, Somatic Experiencing, ruchu intuicyjnego, medytacji i wizualizacji. Będziemy się skupiać doświadczaniu z poziomu ciała i emocji oraz na budowaniu świadomości.

 

Prowadząca:

 

Barbara Haduch – Terapeutka Somatic Experiencing, certyfikowany coach i trener. Absolwentka szkoły Praktyków Pracy z Ciałem. Nauczyciel metody Vedic Art. Każde spotkanie z drugim człowiekiem jest dla niej wartością samą w sobie. Od piętnastu lat pracuje z ludźmi towarzysząc w rozwoju. Z zamiłowaniem prowadzi Kręgi Kobiet. Uwielbia odkrywać wewnętrzne piękno i docierać do pełni ludzkich możliwości.

OPINIE PO WARSZTATACH:

Podobała mi się praca z ciałem, przepuszczanie przez czucie tego co mnie dotyczy, lekkość i ugruntowanie prowadzącej, ćwiczenia praktyczne i medytacje.

Dla mnie była ważna praca z wewnętrznym dzieckiem, sprowadzanie do tu i teraz, nauka stawiania siebie na pierwszym miejscu. Wspaniała była praca w grupie, atmosfera, to że prowadząca czuwała nad wszystkim i dała mi poczucie, że moje potrzeby są ważne. Świetne przygotowanie warsztatu.

Szczególnie ważne było dla mnie zauważenie moich granic, poczucie, że mogę z nimi pracować, że chce.
Dziękuje, że odpowiadałaś na nasze pytania, poszerzałaś temat. Atmosfera dała płaszczyznę na zbudowanie bliskości i poczucia przynależności.

Podobała mi się część praktyczna, dokładne omówienie, pójście za tym co wydarzyło się w grupie, praca z wewnętrznym dzieckiem, ale też różnorodność form pracy w czasu tych dwóch dni. Ważna była dla mnie autentyczność prowadzącej.

 

Lokalizacja:

PRZESTRZEŃ MOCY

os. Centrum A 10/46 Kraków 

 

Termin:

7-8.05. 2022

sobota 10-17:00

niedziela 10-17:00

w ciągu dnia przerwa obiadowa ok 1. 15 godz.

 

Cena: 500 zł

 

Zapisy:

b.haduch.coach@gmail.com lub 668 555 109

Jedyną formą potwierdzenia uczestnictwa jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł na konto Barbara Haduch 51 1140 2004 0000 3502 8062 2625 tytułem: Granice w relacjach + imię i nazwisko uczestnika

 

Przeciwskazaniem do uczestnictwa w warsztatach są zdiagnozowana epilepsja, ciąża i połóg. W przypadku innych problemów zdrowotnych lub wątpliwości zapraszam do kontaktu mailowego.

FOT. Pixabay