GRANICE W RELACJACH

 

Warsztat dla kobiet i mężczyzn

20-21.11.2021

lions-577104_960_720.webp

 

 

Stawianie granic jest nieodłącznym tematem bycia w relacji z drugim człowiekiem. Dotyczy relacji dziecko - rodzic, związku, przyjaźni, relacji w pracy, a nawet naszych doświadczeń w sklepie kiedy robimy zakupy. Wszędzie tam gdzie pojawia się kontakt z drugim człowiekiem.
Kiedy jesteśmy dziećmi często zdarza się, że nasze granice w różnych sytuacjach zostają naruszane. Uczymy się funkcjonować w mechanizmach, które pozwalają nam przetrwać jako małym ludziom zależnym od dorosłych. Kiedy sami jesteśmy dorośli możemy już inaczej reagować.
I tu pojawia się kłopot- często reagujemy tak samo. Pomimo świadomości, że możemy inaczej często powtarzamy wzorzec i wtedy w relacjach z ludźmi nie możemy być w pełni autentyczni. 

Kiedy umiemy stawiać granice możemy poczuć się bezpiecznie sami ze sobą.
Ten warsztat pozwala zobaczyć swoje wzorce z poziomu ciała i pozwala z nimi pracować z poziomu nowego doświadczenia dla układu nerwowego.


Po co? Po to by żyło się łatwiej, pełniej i aby w relacjach z ludźmi mogło być bliżej i piękniej.

Podczas warsztatu możesz:

  • Zobaczyć z poziomu ciała i układu nerwowego swój sposób reagowania w sytuacjach dotyczących granic i możesz doświadczyć nowego sposobu reagowania

  • Zobaczyć jak radzisz sobie ze swoją złością i doświadczyć niesamowitej budującej mocy tej emocji

  • Doświadczyć stawiania granic bez lęku

  • Doświadczyć złości w kontakcie z drugą osobą

  • Doświadczyć jak mówić NIE i TAK z poziomu świadomych potrzeb

  • Doświadczyć mówienia NIE i TAK dla siebie

  • Poczuć większą sprawczość i bliskość w relacji

Podczas warsztatu będziemy korzystać z różnych metod pracy z ciałem, Somatic Experiencing, ruchu intuicyjnego, medytacji i wizualizacji. Będziemy się skupiać doświadczaniu z poziomu ciała i emocji oraz na budowaniu świadomości.

 

Prowadząca:

 

Barbara Haduch – Terapeutka Somatic Experiencing, certyfikowany coach i trener. Absolwentka szkoły Praktyków Pracy z Ciałem. Nauczyciel metody Vedic Art. Każde spotkanie z drugim człowiekiem jest dla niej wartością samą w sobie. Od piętnastu lat pracuje z ludźmi towarzysząc w rozwoju. Z zamiłowaniem prowadzi Kręgi Kobiet. Uwielbia odkrywać wewnętrzne piękno i docierać do pełni ludzkich możliwości.

 

 

Lokalizacja:

PRZESTRZEŃ MOCY

os. Centrum A 10/46 Kraków 

 

Termin:

20-21.11. 2021

sobota 10-18:00

niedziela 9-17:00

w ciągu dnia przerwa obiadowa ok 1,5 godz.

 

Cena: 450 zł

 

Zapisy:

b.haduch.coach@gmail.com 

Jedyną formą potwierdzenia uczestnictwa jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł na konto Barbara Haduch 51 1140 2004 0000 3502 8062 2625 tytułem: Granice w relacjach + imię i nazwisko uczestnika

 

Przeciwskazaniem do uczestnictwa w warsztatach są zdiagnozowana epilepsja, ciąża i połóg. W przypadku innych problemów zdrowotnych lub wątpliwości zapraszam do kontaktu mailowego.