Sesje indywidualne

IMG_8115 (2).jpg

Somatic Experiencing

 

Pracuję z klientami w obszarze traumy szokowej jak i traumy rozwojowej. Ta metoda jest bardzo skuteczna w zakresie pracy z wyznaczaniem granic, budowaniem pewności siebie, poszerzaniem swoich możliwości w relacjach z innymi ludźmi. 

W czasie sesji uczysz się integrować ciało,

serce i umysł, dotykasz tego, co w Tobie prawdziwe, co buduje wewnętrzną moc, z szacunkiem do każdej emocji. Ożywa to, co zostało zamrożone w wyniku trudnych zdarzeń i powraca do Ciebie energia życiowa.

Wszystko po to, aby piękniej żyć.

Więcej o metodzie znajdziesz tutaj:

 

 

Sesja trwa 1h  180 zł

Pojedyncza konsultacja 200 zł

Sesja pogłębionej pracy z ciałem 2h 300zł

Sesje odbywają się zarówno w gabinecie

jak i online.

Zapisy: 668 555 109

Zapraszam na sesje indywidualne w trakcie których towarzyszę moim klientom w podróży odkrywania siebie jako coach i jako terapeuta metody Somatic Experiencing.

"Nikt nie będzie nas słuchał, jeśli nie będziemy słuchać siebie"
Marianne Williamson

Coaching

Zapraszam Cię do podróży w głąb siebie, do znalezienia odpowiedzi na pytania: 

Czego naprawdę chcesz? 

Którą chcesz iść drogą?

Jak realizować to czego pragniesz?

Obszary mojej pracy:

  • Femininity coaching: Pracuję z kobietami w zakresie samoakceptacji i poczucia własnej wartości

  • Komunikacja: Uczę jak skutecznie się komunikować- dzielę się doświadczeniem wieloletniej pracy z ludźmi oraz doświadczeniem szkoleniowym z tego zakresu

  • Coaching biznesowy:  wykorzystuję moje wieloletnie doświadczenie pracy jako manager w biznesie

  • Rekrutacja: przygotowanie CV oraz przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej

Sesja 1h koszt 180zł
Sesja 2 h  koszt 300zł 

Sesja 3 h  koszt 400

Sesje odbywają się zarówno w gabinecie

jak i online.

Zapisy: 668 555 109

 

Jak słowami opisać to, że Basia pomogła mi stanąć na nogi, uwierzyć w siebie i zaufać sobie?
Regularne sesje na które chodzę od roku uczą mnie poznawania i odczuwania swoich emocji. Basia jest moim przewodnikiem który krok po kroku pokazuje mi że kobiecość, emocje, zaufanie do swojego ciała, zaufanie do siebie to coś wspaniałego.
Ten rok był długą drogą, z perspektywy czasu wiem, że przyjście na terapię było jedną z lepszych decyzji w moim życiu.

E.

Korzystam z pomocy Basi Haduch od ok roku. Praca z ciałem pod okiem Basi to dla mnie ogromne odkrycie! Nie tylko widzę tego efekty i lepiej mi się funkcjonuje w codzienności, ale domykam inne ważne procesy i wglądy poczynione przez lata pracy nad sobą. Czucie było dla mnie trudne, wypierałam czucie emocji bo tak było łatwiej. Wiele rozumiałam, umiałam przeanalizowac, ale nie współgrało to z czuciem. Czula obecność, empatia, pełen profesjonalizm budzi poczucie bezpieczeństwa, podziw, daje nadzieję, siłę i ciekawość do doświadczania życia takim jakie jest, do poznawania siebie. Polecam prace z ciałem w teorii poliwagalnej pod okiem tej terapeutki. Basia Haduch pojawiła się w moim życiu jak anioł który pokazał mi właściwą drogę. Za to jestem bardzo wdzięczna losowi. Dziękuję! Marta

Sesje u Basi są dla mnie odnajdywaniem i celebrowaniem mocy w sobie. W jej uważnej i serdecznej obecności czuję się całkowicie bezpiecznie. W bardzo trudnym czasie otrzymałam ogromne wsparcie i narzędzia, które umożliwiły mi życie i działanie będąc przy sobie, w ciele, w poszukiwaniu ugruntowania.

Nie bez znaczenia jest pięknie zaaranżowana przestrzeń spotkania: barwy, zapachy, kwiaty, przytulność. Basia uczy jak czuć siebie i znajdować oparcie w sobie, kiedy najchętniej chciałoby się od siebie uciec. B.

Opinie