top of page

Sesje indywidualne

6fbd2fc6-14ed-41df-8424-3b3048e64eb4.jpg

Zapraszam na sesje indywidualne w trakcie których towarzyszę moim klientom w podróży odkrywania siebie jako coach i jako terapeuta metody Somatic Experiencing.

"Nikt nie będzie nas słuchał, jeśli nie będziemy słuchać siebie"
Marianne Williamson

Somatic Experiencing

 

Pracuję z klientami w obszarze traumy szokowej jak i traumy rozwojowej. Metodę SE stosuje się w leczeniu zaburzeń post-traumatycznych, w leczeniu traumy szokowej: od przypadkowych upadków

i zranień, poprzez psychofizyczne następstwa wypadków samochodowych, inwazyjnych procedur medycznych, nieoczekiwanego ataku i traumy przemocy domowej, aż do leczenia przeżyć wojennych i następstw katastrof naturalnych. Metodę SE stosuje się także w terapii traumy okresu rozwojowego, w leczeniu urazów psychicznych i emocjonalnych, w tym urazu bycia świadkiem zdarzeń traumatycznych. SE ma również zastosowanie w leczeniu późnych następstw traumy, wyrażających się w przewlekłych zaburzeniach typu: chroniczne zmęczenie, fibromialgia, przewlekła depresja, uogólniony ból i inne.  Ta metoda jest bardzo skuteczna w zakresie pracy z wyznaczaniem granic, odzyskiwaniem pewności siebie, poszerzaniem swoich możliwości w relacjach z innymi ludźmi. 

W czasie sesji klient uczy się integrować ciało, serce i umysł, z szacunkiem do każdej emocji.

W wyniku tej pracy ożywa to, co zostało zamrożone w wyniku trudnych zdarzeń i dzięki temu powraca energia życiowa, poczucie rozluźnienia w ciele, zrelaksowania.

W wyniku pracy tą metodą klient uczy się umiejętności samoregulacji systemu nerwowego, świadomego bycia z pojawiającymi się emocjami, radzenia sobie w trudnych sytuacjach. 

Wszystko po to, aby piękniej żyć.

Więcej o metodzie znajdziesz tutaj:

 

 

Sesja trwa 1h  koszt 300 zł

Sesja pogłębionej pracy z ciałem 2h 500zł

Sesje odbywają się zarówno w gabinecie

jak i online.

Zapisy: 668 555 109

Coaching

Zapraszam Cię do podróży do odkrywania siebie, do znalezienia odpowiedzi na pytania: 

Czego naprawdę chcesz? 

Jak chcesz się czuć w swoim życiu?

Jak realizować to czego pragniesz?

Obszary mojej pracy:

Femininity coaching: Pracuję z kobietami w zakresie samoakceptacji i poczucia własnej wartości

 

Komunikacja: Uczę jak skutecznie się komunikować- dzielę się doświadczeniem wieloletniej pracy z ludźmi oraz doświadczeniem szkoleniowym z tego zakresu

 

Coaching biznesowy:  wykorzystuję moje wieloletnie doświadczenie pracy jako manager w biznesie

 

Rekrutacja: przygotowanie CV oraz przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej

Sesja 1h koszt 300 zł
Sesja 2 h  koszt 500 zł 

Sesje odbywają się zarówno w gabinecie

jak i online.

Zapisy: 668 555 109

 

Tygrys.jpg

Fot. Tomasz Burda

Opinie

Jak słowami opisać to, że Basia pomogła mi stanąć na nogi, uwierzyć w siebie i zaufać sobie?
Regularne sesje na które chodzę od roku uczą mnie poznawania i odczuwania swoich emocji. Basia jest moim przewodnikiem który krok po kroku pokazuje mi że kobiecość, emocje, zaufanie do swojego ciała, zaufanie do siebie to coś wspaniałego.
Ten rok był długą drogą, z perspektywy czasu wiem, że przyjście na terapię było jedną z lepszych decyzji w moim życiu.

Ewa

Korzystam z pomocy Basi Haduch od ok roku. Praca z ciałem pod okiem Basi to dla mnie ogromne odkrycie! Nie tylko widzę tego efekty i lepiej mi się funkcjonuje w codzienności, ale domykam inne ważne procesy i wglądy poczynione przez lata pracy nad sobą. Czucie było dla mnie trudne, wypierałam czucie emocji bo tak było łatwiej. Wiele rozumiałam, umiałam przeanalizowac, ale nie współgrało to z czuciem. Czula obecność, empatia, pełen profesjonalizm budzi poczucie bezpieczeństwa, podziw, daje nadzieję, siłę i ciekawość do doświadczania życia takim jakie jest, do poznawania siebie. Polecam prace z ciałem w teorii poliwagalnej pod okiem tej terapeutki. Za to jestem bardzo wdzięczna losowi. Dziękuję! Marta

Sesje u Basi są dla mnie odnajdywaniem i celebrowaniem mocy w sobie. W jej uważnej i serdecznej obecności czuję się całkowicie bezpiecznie. W bardzo trudnym czasie otrzymałam ogromne wsparcie i narzędzia, które umożliwiły mi życie i działanie będąc przy sobie, w ciele, w poszukiwaniu ugruntowania.

Nie bez znaczenia jest pięknie zaaranżowana przestrzeń spotkania: barwy, zapachy, kwiaty, przytulność. Basia uczy jak czuć siebie i znajdować oparcie w sobie, kiedy najchętniej chciałoby się od siebie uciec. B.

Sesje z Panią Barbarą uświadomiły mi poraz pierwszy, jak wiele o nas samych możemy odczytać z reakcji ciała na konkretne wydarzenia i myśli w naszym życiu. Reakcja owa pokazuje, że dotknęliśmy czegoś istotnego, czemu warto się przyjrzeć i sami możemy wiele zaobserwować. To było bardzo cenne i uwalniające doświadczenie, w dodatku w poczuciu prawdziwego zaangażowania ze strony Pani Barbary. Dziękuję. Marcin

Spotkania z Basią w miłej, przytulnej przestrzeni, w atmosferze bezwarunkowej akceptacji pozwoliły mi puścić blokady i poczuć zamrożone emocje z bardzo wczesnych okresów życia. W atmosferze serdecznej obecności Terapeutki mogłam poczuć ból i lęk, zauważyć te emocje i wrócić do stanu równowagi. Przyniosło mi to ogromną radość, ulgę, poczucie mocy i lekkości jednocześnie.

Polecam wszystkim, którzy doświadczają niespodziewnych trudnych i przytłaczających emocji, z niewiadomych przyczyn podejmują niekorzystne dla siebie decyzje i coś nie pozwala im podążać za własnymi marzeniami...

Dziś rozstaję się z tą częścią siebie, która robiła to czego nie lubi...

Włączam się w nurt Pełni Życia.

Z wdzięcznością, Jola.

bottom of page