top of page
B w trampkach.JPG
IMG_8727 (2).jpg
Kilka słów
o mnie

Moją pasją jest człowiek.

Jestem certyfikowanym terapeutą Somatic Experiencing, metody leczenia objawów traumy szokowej, rozwojowej oraz łagodzenia chronicznego stresu, certyfikowanym coachem,  trenerem ds. szkoleń, absolwentką Szkoły Praktyków Pracy z Ciałem w terapii. 

Każde spotkanie z drugim człowiekiem jest dla mnie wartością samą w sobie.

Od siedemnastu lat pracuję z ludźmi towarzysząc w ich rozwoju i przez ten czas nauczyłam się bardzo dużo o sobie oraz ludzkiej naturze. 

Przez wiele lat pracowałam w biznesie i wspierałam rozwój indywidualny i zespołowy. 

Poszukiwałam wciąż kolejnych skutecznych metod pracy z ludźmi- tak pojawił się na mojej drodze coaching, ścieżka trenera ds szkoleń, oraz metoda, w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia, czyli Somatic Experiencing. 

To co mogę powiedzieć o sobie to że mam odwagę zmieniać w życiu to, co znam, na to, czego nie znam. Lubię odkrywać nowe. Wolę popełniać błędy i wyciągać z nich wnioski niż poruszać się w życiu tylko w obrębie tego co już bezpieczne i znajome. 

Uwielbiam odkrywać wewnętrzne piękno i docierać do pełni ludzkich możliwości. Uwielbiam ten moment w mojej pracy kiedy patrzę na cud "ponownych narodzin"- do czucia, do bycia w prawdzie, do pełnego życia.

Nieustannie wzbogacam moje sposoby pracy indywidualnej oraz warsztaty grupowe. 


Kocham przyrodę, morze i góry, zwierzęta i taniec. Uwielbiam przelewać emocje na płótno przy pomocy farb. 

I jestem zakochana w życiu :)

flower-3998230_1280.jpg

Foto Pixabay

bottom of page